Site Dili : TR | EN
MENU

ÖZEL HAYAT HASTANESİ “ÇANAKKALE ZAFER” TEMALI RESİM SERGİSİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI…

– Özel Hayat Hastanesi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103’ncü yıldönümü kapsamında, Cebir Okulları’nda eğitim gören öğrencilerin hazırladığı “Çanakkale Zaferi ” konulu resim sergisine ev sahipliği yaptı.
Cebir Okulları’nda eğitim gören öğrenciler tarafından hazırlanan serginin açılışına; Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Özkul, Halkla İlişkiler Müdürü Mihriban Ürkmez, Cebir Okulları Müdürleri Yunus Aydın ve Recep Kahraman ile Kurumsal İletişim Koordinatörü Yasemin Ungan ve öğrenciler katıldı.
 “Çok özel ve anlamlı bir sergi”
Serginin açılışında konuşan Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Özkul, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin bağımsız Türkiye Cumhuriyetin temellerinin atıldığı tarih olduğunu belirtti. Özkul, “Türk milleti, Çanakkale’de yedi düvele karşı verdiği var olma mücadelesini canı ve kanı pahasına kazanmıştır. Bugün, bu toprak üzerinde hür ve bağımsız yaşıyorsak bunu başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Çanakkale Zaferi’nin 103. yıldönümünde Çanakkale konulu bu sergi çok özel ve anlamlıdır” dedi. Dr. Ahmet Özkul, serginin hayata geçmesinde katkısı bulunanları ve de başta öğrencileri tebrik etti. 
Açılışta konuşan Cebil Okulları Müdürü Yunus Aydın da, "Bu özel ve anlamlı sergimize ev sahipliği yapan Hayat Hastanesi’ne teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bursa için önemli bir yere sahip olan Hayat Hastanesi’nin yeni yerinin  hayırlı olmasını diliyoruz " diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından serginin açılışı kurdele kesimi ile birlikte gerçekleştirildi.

FOTO GALERİ