Site Dili : TR | EN
MENU

Özel Hayat Hastanesi 14 Mart Tıp Bayramı Kutlaması

Özel Hayat Hastanesi çalışanları ve doktorları, 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle Almira Hotel’de düzenlenen organizasyonda buluştu. Bu yıl Özel Hayat Hastanesi’nin 40. yıldönümünü kutladıklarını hatırlatan Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Özkul, 40 yıl boyunca emeğini ve desteğini esirgemeyen tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Özel Hayat Hastanesi ailesi, 14 Mart Tıp Bayramı’nı hep birlikte kutladı. Almira Hotel’de gerçekleşen Geleneksel 14 Mart Tıp Bayramı yemeğinde konuşan Dr. Ahmet Özkul, bu yıl 40.yaşını kutlayan Özel Hayat Hastanesi’nin kurulduğu günden bu yana gösterdiği gelişimi anlattı. Dr. Özkul, “Bu yıl hastanemizin 40. Yılını hep birlikte kutluyoruz. 40. Yılında YeniHayat sloganıyla çıktığımız bu yolda emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliriz. Bugünlere hep birlikte geldik. Bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Önemli olan birlik ve beraberliğimizi devam ettirebilmek. Katılım gösteren tüm hekimlerimize teşekkür ediyor, Hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum” dedi.

Özel Hayat Hastanesi olarak başladıkları yolda Hayat Sağlık Grubu olarak devam ettiklerini dekaydeden Dr. Ahmet Özkul, “Hayat ailesi, sizler ve emekleriniz sayesinde her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Ben 2017’de de aynı gelişimi ve büyümeyi sürdüreceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

Özel Hayat Hastanesi’nin faaliyetleri hakkında bilgiler veren Başhekim Dr. Fatih Özkul da, 2016 yılı performansı ve 2017 beklentileri ile ilgili detaylı bir sunum yaptı. Yeni Hastane’nin inşasının sürdüğünü de belirten Dr. Fatih Özkul, “Yeni binamızla birlikte Bursa’nın en iyi hastanesi olacağız” dedi.

FOTO GALERİ