Site Dili : TR | EN
MENU

HAYAT VAKFI GELECEK NESİLLERE SAHİP ÇIKIYOR

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Sağlık BilimleriFakültesi’ni ağırlayan Hayat Hastanesi ve Türkiye Hayat Sağlık Vakfı YönetimKurulu Başkanı Dr.Ahmet Özkul, eğitim gören öğrencilerin geleceğin yarınlarıolduğu için onlara her zaman sahip çıkacaklarını söyledi.

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. EkremKaya, Sağlık Bilimleri Fakültesi Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Bölümü ÖğretimÜyesi Dr.Nursel Vatansever, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Metin Güldaş Özel HayatHastanesini ziyaret etti.

Eğitim salonlarından ameliyathanelerine, hasta odalarındanyoğun bakım odalarına kadar herkesin tercihi bir hastanenin Bursa’da olmasındanduydukları memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Ekrem Kaya, “Hayat Hastanesi veHayat Vakfı hem tıp fakültesine hem de sağlık bilimleri fakültesine öğrencibursu bakımından destek olmaktadır. Kendilerine bu konuda teşekkür ediyoruz.Umarım ileriki yıllarda da bu birlikteliğimiz devam edecektir. Sadece burskonularında değil, diğer konularda da işbirliğine açık olduklarını biliyoruz.Hem bilimsel, hem işletme, hem de eğitim bakımından birlikteliğimizin devamedeceğini umuyorum. Uzun yıllar çalışmanın getirdiği önemli bir kurum. Bursahalkı için güzel bir hastane ortaya çıkmış” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hayat HastanesiYönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Özkul, “Hem tıp fakültesine hem de sağlıkbilimleri fakültesine başarı bursu vermekteyiz. Aynı zamanda Tıp fakültesiöğrencileri ve Sağlık bilimleri fakültesi öğrencilerine hayat hastanesinde stajimkanı sunulmaktadır. Öğrencilerimiz bizim yarınlarımızdır. Fakültelerimizhastanelerde çalışacak doktorları yetiştirmekteler. Bizlerde bunlarıönemsiyoruz. Yaptığımız eğitim toplantılarıyla öğrencilerimize sahipleniyoruz.Öğrencilerin yetişmesi konusunda bizlerde gereken desteği veriyoruz” şeklindekonuştu.

FOTO GALERİ