Site Dili : TR | EN
MENU

BİZDEN HABERLER

29.11.2017 ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADIK
ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADIK Hastanemiz Halkla İlişkiler Birimi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla hastanemizde ayaktan tedavi gören öğretmenlerimizi unutmadı ve öğretmenler gününü çiçek hediye ederek kutladı.
27.11.2017 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NE ZİYARET
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NE ZİYARET Hastane Yöneticilerimiz 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyarette bulundu.
27.11.2017 HAYAT HASTANESİ'NDE 40.YIL MEVLİDİ
HAYAT HASTANESİ'NDE 40.YIL MEVLİDİ Bursa şehir merkezinde 1978 yılından itibaren hizmet vermeye devam eden Hayat Hastanesi yönetimi, 40. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla Orhan Camii’nde mevlit okutarak, vatandaşlara lokma ikramında bulundu.
17.11.2017 Hastavuk'ta Diyabeti Konuştuk
Hastavuk'ta Diyabeti Konuştuk Hastavuk çalışanlarına Hastanemiz İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Muhittin Pekuz tarafından “Diyabet ve Sağlıklı Beslenme” konulu sağlık semineri verildi.
02.11.2017 Kadın Memurlar Meme Kanseri Hakkıda Bilgilendirildi
Kadın Memurlar Meme Kanseri Hakkıda Bilgilendirildi Özel Hayat Hastanesi tarafından İhsaniye Vergi Dairesi'nde çalışanlara yönelik meme kanseri bilgilendirme etkinliği düzenlendi.
02.11.2017 Basılgan:
Basılgan: "Kaygılı ve Stresli İnsanlar Daha Uzun Yaşıyor" İhsaniye Vergi Dairesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen etkinliğe; vergi dairesi çalışanları katılım sağladı.
24.10.2017 Menopoz Dünyanın Sonu Değil
Menopoz Dünyanın Sonu Değil Kadın Doğum Uzmanı Opr. Dr. Nigar Güler, menopozun dünyanın sonu olmadığını, hatta kişinin kendine önem vereceği bir dönem olduğunu söyledi.
23.10.2017 MARMARA İŞ ADAMLARI VE MÜTEAHHİTLER DERNEĞİYLE SÖZLEŞME İMZALANDI
MARMARA İŞ ADAMLARI VE MÜTEAHHİTLER DERNEĞİYLE SÖZLEŞME İMZALANDI Marmara İş Adamları ve Müteahhitler Derneği ve Hastanemiz arasında yapılan indirim sözleşmesi ile Marinder üyeleri hastanemizde indirimli olarak faydalanabilcektirler.
23.10.2017 DR. ADİL AYDEMİR: “MEME KANSERİ, KADINLARDA EN SIK GÖRÜLEN KANSERDİR”
DR. ADİL AYDEMİR: “MEME KANSERİ, KADINLARDA EN SIK GÖRÜLEN KANSERDİR” Özel Hayat Hastanesi’nden Genel Cerrahi Uzmanı ve Meme Kliniği Direktörü Op.Dr. Adil Aydemir, Sheraton Hotel çalışanlarına ‘Meme Kanserinin Tanı ve Teşhisi’ başlıklı bir seminer verdi.
16.10.2017 Zafer Plaza'da Meme Kanseri Bilinçlendirme Standı Açıldı
Zafer Plaza'da Meme Kanseri Bilinçlendirme Standı Açıldı Hayat Hastanesi tarafından Meme kanserinde erken teşhisin önemini vurgulama ve farkındalığı artırmak amacıyla Zafer Plaza’da açılan stanta avm ziyaretçileri yoğun ilgi gösterdi.
03.10.2017 İL EMNİYET MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
İL EMNİYET MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Hastane Yönetim Kurulumuz, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Sayın Osman Ak’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
03.10.2017 LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK'TE SAĞLIK KONUŞTUK
LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK'TE SAĞLIK KONUŞTUK Özel Hayat Hastanesi, Limak Uludağ Elektrik çalışanlarına “Ofiste Sağlıklı ve Dengeli Beslenme” konulu seminer verdi.
25.09.2017 HAYAT HASTANESİ SHERATON PERSONELİYLE EĞİTİM SEMİNERİNDE BULUŞTU
HAYAT HASTANESİ SHERATON PERSONELİYLE EĞİTİM SEMİNERİNDE BULUŞTU Hayat Hastanesi, Sheraton Hotel personeline eğitim seminerleri vermeyi sürdürüyor.
23.09.2017 Özel Hayat Hastanesi Faal Futbol Hekimleri ve Gözlemcileri Derneği'nin Açılışına Katıldı
Özel Hayat Hastanesi Faal Futbol Hekimleri ve Gözlemcileri Derneği'nin Açılışına Katıldı Hayat Hastanesi, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneğinin düzenlemiş olduğu 2017-2018 yeni sezon açılışı programına katılım sağlayarak, sporculara standta bilgilendirmelerde bulundu.
13.09.2017 Aslı Hanım Şifayı Hayat'ta Buldu
Aslı Hanım Şifayı Hayat'ta Buldu Böbrek taşı rahatsızlığı sebebiyle ameliyat geçiren Aslı Hanım, şifayı Hayat Hastanesi'nde buldu. Yurt dışında tamamlanmayan ameliyatı kuruluşumuz tarafından yapıldı ve Aslı Hanım sağlığına kavuştu.
11.09.2017 Özel Hayat Hastanesi Vergi Etkinliğine Katıldı
Özel Hayat Hastanesi Vergi Etkinliğine Katıldı Nilüfer Vergi Dairesi personeline, Hayat Tıp Merkezimiz ve yıl sonunda hizmete açacağımız yeni hastanemizin hizmetleri hakkında standımızda bilgilendirme yapıldı.
09.08.2017 KARACABEYLİLER DERNEĞİ İLE HASTANEMİZ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI
KARACABEYLİLER DERNEĞİ İLE HASTANEMİZ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI Bursa Karacabeyliler Derneği ile Hastanemiz arasında sağlık protokolü imzalandı.Başhekimimiz Uzm. Dr. Fatih Özkul ve Bursa Karacabeyliler Derneği Başkanı Yüksel Ceylan...
07.08.2017 SAFRA KESESİ OPERASYONUMUZ TÜRKİYE MEDYASINDA
SAFRA KESESİ OPERASYONUMUZ TÜRKİYE MEDYASINDA Ağustos ayında gerçekleştirdiğimiz safra kesesi ameliyatı ulusal basında yer aldı.
07.08.2017 Kalbi Selim EKYD İle Hayat Hastanesi Arasında Protokol İmzalandı
Kalbi Selim EKYD İle Hayat Hastanesi Arasında Protokol İmzalandı Kalbi Selim Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği ile hastanemiz arasında sağlık protokolu imzalandı.
27.07.2017 Safra Kesesinden 3 Bin 200 Adet Taş Çıktı
Safra Kesesinden 3 Bin 200 Adet Taş Çıktı Bursa’da uzun süredir mide şikayetiyle gitmediği doktor kalmayan kişinin safra kesesinden 3 bin 200 tane taş çıktı.
26.07.2017 Hayat Hastanesi Bursa Tenis Cup'a Sponsor Oldu
Hayat Hastanesi Bursa Tenis Cup'a Sponsor Oldu BURSA – Özel Hayat Hastanesi, 3.sü düzenlenen TEB Bursa Cup’un sağlık sponsoru oldu.
13.07.2017 İlkokul Öğrencilerine İlkyardımın Önemi Anlatıldı
İlkokul Öğrencilerine İlkyardımın Önemi Anlatıldı BURSA – Özel Hayat Hastanesi’ne bağlı Özkul İlkyardım eğitim Merkezi yetkilisi Nurten Molla tarafından Davutkadı Eşref Evcil İlkokulu öğrencilerine ilkyardım eğitimi verildi.
11.07.2017 7. Bahar Şöleni
7. Bahar Şöleni Bursa Kütahyalılar ve Ovaakçalılar Derneği'nin düzenlemiş olduğu 7. Bahar Şöleni'nde hastanemiz sağlık sponsoru olarak yerini aldı.Standımızı ziyaret eden katılımcılara hastanemizde verilen hizmetler konusunda bilgilendirmeler yapıldı.
11.07.2017 Orhaneli Karagöz Kültür Şenliği ve Yörük Türkmen Şöleni
Orhaneli Karagöz Kültür Şenliği ve Yörük Türkmen Şöleni 26.sını gerçekleştirilen Orhaneli Karagöz Kültür Şenliği ve Yörük Türkmen Şöleni'nde hastanemiz sağlık sponsoru olarak yerini aldı.