Site Dili : TR | EN
MENU

BİZDEN HABERLER

29.01.2018 HAYATTAN MİNİKLERE SÖMESTR SÜRPRİZİ
HAYATTAN MİNİKLERE SÖMESTR SÜRPRİZİ Hayat Hastanesi yönetimi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Sırameşeler Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklar ile birlikte Funtolia oyun ve eğlence merkezinde bir araya geldi.
19.01.2018 KANSERDE ERKEN TEŞHİS %90 BAŞARI SAĞLAR
KANSERDE ERKEN TEŞHİS %90 BAŞARI SAĞLAR Erken evre yani tanı anında etraf dokulara uzanmamış ve diğer organlara metastaz yapmamış olarak yakalanırsa 5 yıllık yaşam süresi, farklı bir deyişle hastalıktan kurtulma oranları %90’ı aşmaktadır. Bu da rahim ağzı kanserindeki tarama yöntemlerinin ve erken tanının ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır.
08.01.2018 ÇALIŞMAYAN BÖBREĞİ LAPAROSKOPİK NEFREKTOMİ YÖNTEMİYLE ALINDI
ÇALIŞMAYAN BÖBREĞİ LAPAROSKOPİK NEFREKTOMİ YÖNTEMİYLE ALINDI 58 yaşındaki kadın hasta Ruhan Sevinç’e Hayat Hastanesi’nde Laparoskopik Nefrektomi ameliyatı başarıyla uygulandı.
02.01.2018 BURSA'NIN SAĞLIĞINA YİNE HAYAT, YENİ HAYAT
BURSA'NIN SAĞLIĞINA YİNE HAYAT, YENİ HAYAT Hayat Hastanesi ve Hayat Vakfı'nın kurucusu Dr.Özkul, sağlık grubuna ait son dönem bilgileri ve yakın hedefteki projeleri anlattı.
29.12.2017 HAYAT HASTANESİ 40.YILINI KUTLUYOR
HAYAT HASTANESİ 40.YILINI KUTLUYOR Bursa’nın ilk özel sağlık kuruluşlarından biri olan Özel Hayat Hastanesi 40. kuruluş yıldönümü dolayısıyla hasta, doktor ve hastane personeliyle bir araya geldi.
18.12.2017 Hastane Çalışanlarımız Tiyatro ile Stres Attı
Hastane Çalışanlarımız Tiyatro ile Stres Attı Hastane Çalışanlarımız ve Hekimlerimiz, Halkla İlişkiler Birimi tarafından organize edilen sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında Bursa Devlet Tiyatrosunda sahnelenen tiyatro oyunu ile stres attı.
13.12.2017 Geleceğin Sağlıkçılarına Hayat Bursu
Geleceğin Sağlıkçılarına Hayat Bursu Uludağ Üniversitesi ile Türkiye Hayat Sağlık Vakfı arasında imzalanan protokol sayesinde 2018-2019 yılında Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi’ni tercih edecek en yüksek puanlı 5’er öğrenci burs almaya hak kazanacak.
07.12.2017 Oyeleke Hastanemizde Tedavi Oldu
Oyeleke Hastanemizde Tedavi Oldu Ampute futbol milli takımı oyuncularımızdan olan sarafadeen olaleken oyeleke nin femur alt uç ameliyatı ortopedi uzmanımız op. Dr. Özgür oktay nar tarafından başarıyla gerçekleştirilmiştir.
30.11.2017 Tıbbi Sekreterler Gününü Kutladık
Tıbbi Sekreterler Gününü Kutladık Hastanelerde hizmet sunumunun önemli bir parçası olan Tıbbi Sekreterler için “29 Kasım Dünya Tıbbi sekreterler günü" dolayısıyla Hastane Yönetimi tarafından kutlama programı düzenlenerek, Tıbbi Sekreterlerimiz ile pasta kesildi.
29.11.2017 ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADIK
ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADIK Hastanemiz Halkla İlişkiler Birimi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla hastanemizde ayaktan tedavi gören öğretmenlerimizi unutmadı ve öğretmenler gününü çiçek hediye ederek kutladı.
27.11.2017 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NE ZİYARET
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NE ZİYARET Hastane Yöneticilerimiz 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyarette bulundu.
27.11.2017 HAYAT HASTANESİ'NDE 40.YIL MEVLİDİ
HAYAT HASTANESİ'NDE 40.YIL MEVLİDİ Bursa şehir merkezinde 1978 yılından itibaren hizmet vermeye devam eden Hayat Hastanesi yönetimi, 40. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla Orhan Camii’nde mevlit okutarak, vatandaşlara lokma ikramında bulundu.
17.11.2017 Hastavuk'ta Diyabeti Konuştuk
Hastavuk'ta Diyabeti Konuştuk Hastavuk çalışanlarına Hastanemiz İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Muhittin Pekuz tarafından “Diyabet ve Sağlıklı Beslenme” konulu sağlık semineri verildi.
02.11.2017 Kadın Memurlar Meme Kanseri Hakkıda Bilgilendirildi
Kadın Memurlar Meme Kanseri Hakkıda Bilgilendirildi Özel Hayat Hastanesi tarafından İhsaniye Vergi Dairesi'nde çalışanlara yönelik meme kanseri bilgilendirme etkinliği düzenlendi.
02.11.2017 Basılgan:
Basılgan: "Kaygılı ve Stresli İnsanlar Daha Uzun Yaşıyor" İhsaniye Vergi Dairesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen etkinliğe; vergi dairesi çalışanları katılım sağladı.
24.10.2017 Menopoz Dünyanın Sonu Değil
Menopoz Dünyanın Sonu Değil Kadın Doğum Uzmanı Opr. Dr. Nigar Güler, menopozun dünyanın sonu olmadığını, hatta kişinin kendine önem vereceği bir dönem olduğunu söyledi.
23.10.2017 MARMARA İŞ ADAMLARI VE MÜTEAHHİTLER DERNEĞİYLE SÖZLEŞME İMZALANDI
MARMARA İŞ ADAMLARI VE MÜTEAHHİTLER DERNEĞİYLE SÖZLEŞME İMZALANDI Marmara İş Adamları ve Müteahhitler Derneği ve Hastanemiz arasında yapılan indirim sözleşmesi ile Marinder üyeleri hastanemizde indirimli olarak faydalanabilcektirler.
23.10.2017 DR. ADİL AYDEMİR: “MEME KANSERİ, KADINLARDA EN SIK GÖRÜLEN KANSERDİR”
DR. ADİL AYDEMİR: “MEME KANSERİ, KADINLARDA EN SIK GÖRÜLEN KANSERDİR” Özel Hayat Hastanesi’nden Genel Cerrahi Uzmanı ve Meme Kliniği Direktörü Op.Dr. Adil Aydemir, Sheraton Hotel çalışanlarına ‘Meme Kanserinin Tanı ve Teşhisi’ başlıklı bir seminer verdi.
16.10.2017 Zafer Plaza'da Meme Kanseri Bilinçlendirme Standı Açıldı
Zafer Plaza'da Meme Kanseri Bilinçlendirme Standı Açıldı Hayat Hastanesi tarafından Meme kanserinde erken teşhisin önemini vurgulama ve farkındalığı artırmak amacıyla Zafer Plaza’da açılan stanta avm ziyaretçileri yoğun ilgi gösterdi.
03.10.2017 İL EMNİYET MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
İL EMNİYET MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Hastane Yönetim Kurulumuz, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Sayın Osman Ak’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
03.10.2017 LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK'TE SAĞLIK KONUŞTUK
LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK'TE SAĞLIK KONUŞTUK Özel Hayat Hastanesi, Limak Uludağ Elektrik çalışanlarına “Ofiste Sağlıklı ve Dengeli Beslenme” konulu seminer verdi.
25.09.2017 HAYAT HASTANESİ SHERATON PERSONELİYLE EĞİTİM SEMİNERİNDE BULUŞTU
HAYAT HASTANESİ SHERATON PERSONELİYLE EĞİTİM SEMİNERİNDE BULUŞTU Hayat Hastanesi, Sheraton Hotel personeline eğitim seminerleri vermeyi sürdürüyor.
23.09.2017 Özel Hayat Hastanesi Faal Futbol Hekimleri ve Gözlemcileri Derneği'nin Açılışına Katıldı
Özel Hayat Hastanesi Faal Futbol Hekimleri ve Gözlemcileri Derneği'nin Açılışına Katıldı Hayat Hastanesi, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneğinin düzenlemiş olduğu 2017-2018 yeni sezon açılışı programına katılım sağlayarak, sporculara standta bilgilendirmelerde bulundu.
13.09.2017 Aslı Hanım Şifayı Hayat'ta Buldu
Aslı Hanım Şifayı Hayat'ta Buldu Böbrek taşı rahatsızlığı sebebiyle ameliyat geçiren Aslı Hanım, şifayı Hayat Hastanesi'nde buldu. Yurt dışında tamamlanmayan ameliyatı kuruluşumuz tarafından yapıldı ve Aslı Hanım sağlığına kavuştu.