Site Dili : TR | EN
MENU

BİZDEN HABERLER

08.03.2018 Hastane yönetimimiz; ‘Kadınlar Günü’nü kutladı.
Hastane yönetimimiz; ‘Kadınlar Günü’nü kutladı. Hastane yönetimimiz; hastane personeli, hasta odaları ve hastane bekleme alanında bulunan kadınlara karanfil dağıtarak tüm kadınların ‘Kadınlar Günü’nü kutladı.
28.02.2018 TÜRKİYE'DE SAĞLIKTA KALİTE ARTIYOR
TÜRKİYE'DE SAĞLIKTA KALİTE ARTIYOR Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Ankara Yolu’ndaki yeni yerinde hizmete başlayan Özel Hayat Hastanesi’ni ziyaretinde, Türkiye’de sağlık alanında önemli gelişmeler yaşandığını, donanımlı tesislerle, kaliteli hizmet verildiğini söyledi.
28.02.2018 HAYAT HASTANESİ YENİ YERİNDE HİZMET VERMEYE BAŞLADI
HAYAT HASTANESİ YENİ YERİNDE HİZMET VERMEYE BAŞLADI Ankara Caddesi’nde Gökdere Kavşağı yakınında Bursa Büyükşehir Belediyesi karşısına yapılan Özel Hayat Hastanesi hasta kabul etmeye başladı.
20.02.2018 BAŞKAN DÜNDAR’DAN YENİ HAYAT’A ZİYARET
BAŞKAN DÜNDAR’DAN YENİ HAYAT’A ZİYARET Bursa Özel Hayat Hastanesi’nin yakında açılacak olan yeni binasını ziyaret eden Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Özkul Hastane Başhekimi Dr. Fatih Özkul ve Genel Müdür Betül Özkul Kabalar ile bir araya gelerek hayırlı olsun dileklerini iletti.
14.02.2018 İSTİHDAM HAYAT BULACAK
İSTİHDAM HAYAT BULACAK Hayat Hastanesi, açılışına günler kalan yeni hizmet binasında görev alacak olan personelini 2018 istihdam seferberliği ile kadrosuna katmayı hedefliyor.
07.02.2018 HAYAT'TAN SIRENA MARINE ZİYARETİ
HAYAT'TAN SIRENA MARINE ZİYARETİ Sirena Marine Yat Fabrikası'nda kurduğumuz standı ziyaret eden fabrika çalışanlarına, kendilerine ve 1. derece yakınlarına (anne, baba, çocuk, eş) sunduğumuz indirim imkanlarını ve önümüzdeki günlerde hizmete başlayacak yeni hastanemiz hakkında bilgileri aktardık.
30.01.2018 8 SANTİMETRELİK TÜMÖRÜ LAPARASKOPİK TEKNİĞİ İLE ALINDI
8 SANTİMETRELİK TÜMÖRÜ LAPARASKOPİK TEKNİĞİ İLE ALINDI Bursa’da sağ tarafındaki ağrıdan dolayı hastaneye başvuran vatandaşın, böbreğindeki 8 santimetrelik tümör laparaskopik teknik ile alındı.
29.01.2018 HAYATTAN MİNİKLERE SÖMESTR SÜRPRİZİ
HAYATTAN MİNİKLERE SÖMESTR SÜRPRİZİ Hayat Hastanesi yönetimi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Sırameşeler Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklar ile birlikte Funtolia oyun ve eğlence merkezinde bir araya geldi.
19.01.2018 KANSERDE ERKEN TEŞHİS %90 BAŞARI SAĞLAR
KANSERDE ERKEN TEŞHİS %90 BAŞARI SAĞLAR Erken evre yani tanı anında etraf dokulara uzanmamış ve diğer organlara metastaz yapmamış olarak yakalanırsa 5 yıllık yaşam süresi, farklı bir deyişle hastalıktan kurtulma oranları %90’ı aşmaktadır. Bu da rahim ağzı kanserindeki tarama yöntemlerinin ve erken tanının ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır.
08.01.2018 ÇALIŞMAYAN BÖBREĞİ LAPAROSKOPİK NEFREKTOMİ YÖNTEMİYLE ALINDI
ÇALIŞMAYAN BÖBREĞİ LAPAROSKOPİK NEFREKTOMİ YÖNTEMİYLE ALINDI 58 yaşındaki kadın hasta Ruhan Sevinç’e Hayat Hastanesi’nde Laparoskopik Nefrektomi ameliyatı başarıyla uygulandı.
02.01.2018 BURSA'NIN SAĞLIĞINA YİNE HAYAT, YENİ HAYAT
BURSA'NIN SAĞLIĞINA YİNE HAYAT, YENİ HAYAT Hayat Hastanesi ve Hayat Vakfı'nın kurucusu Dr.Özkul, sağlık grubuna ait son dönem bilgileri ve yakın hedefteki projeleri anlattı.
29.12.2017 HAYAT HASTANESİ 40.YILINI KUTLUYOR
HAYAT HASTANESİ 40.YILINI KUTLUYOR Bursa’nın ilk özel sağlık kuruluşlarından biri olan Özel Hayat Hastanesi 40. kuruluş yıldönümü dolayısıyla hasta, doktor ve hastane personeliyle bir araya geldi.
18.12.2017 Hastane Çalışanlarımız Tiyatro ile Stres Attı
Hastane Çalışanlarımız Tiyatro ile Stres Attı Hastane Çalışanlarımız ve Hekimlerimiz, Halkla İlişkiler Birimi tarafından organize edilen sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında Bursa Devlet Tiyatrosunda sahnelenen tiyatro oyunu ile stres attı.
13.12.2017 Geleceğin Sağlıkçılarına Hayat Bursu
Geleceğin Sağlıkçılarına Hayat Bursu Uludağ Üniversitesi ile Türkiye Hayat Sağlık Vakfı arasında imzalanan protokol sayesinde 2018-2019 yılında Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi’ni tercih edecek en yüksek puanlı 5’er öğrenci burs almaya hak kazanacak.
07.12.2017 Oyeleke Hastanemizde Tedavi Oldu
Oyeleke Hastanemizde Tedavi Oldu Ampute futbol milli takımı oyuncularımızdan olan sarafadeen olaleken oyeleke nin femur alt uç ameliyatı ortopedi uzmanımız op. Dr. Özgür oktay nar tarafından başarıyla gerçekleştirilmiştir.
30.11.2017 Tıbbi Sekreterler Gününü Kutladık
Tıbbi Sekreterler Gününü Kutladık Hastanelerde hizmet sunumunun önemli bir parçası olan Tıbbi Sekreterler için “29 Kasım Dünya Tıbbi sekreterler günü" dolayısıyla Hastane Yönetimi tarafından kutlama programı düzenlenerek, Tıbbi Sekreterlerimiz ile pasta kesildi.
29.11.2017 ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADIK
ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADIK Hastanemiz Halkla İlişkiler Birimi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla hastanemizde ayaktan tedavi gören öğretmenlerimizi unutmadı ve öğretmenler gününü çiçek hediye ederek kutladı.
27.11.2017 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NE ZİYARET
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NE ZİYARET Hastane Yöneticilerimiz 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyarette bulundu.
27.11.2017 HAYAT HASTANESİ'NDE 40.YIL MEVLİDİ
HAYAT HASTANESİ'NDE 40.YIL MEVLİDİ Bursa şehir merkezinde 1978 yılından itibaren hizmet vermeye devam eden Hayat Hastanesi yönetimi, 40. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla Orhan Camii’nde mevlit okutarak, vatandaşlara lokma ikramında bulundu.
17.11.2017 Hastavuk'ta Diyabeti Konuştuk
Hastavuk'ta Diyabeti Konuştuk Hastavuk çalışanlarına Hastanemiz İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Muhittin Pekuz tarafından “Diyabet ve Sağlıklı Beslenme” konulu sağlık semineri verildi.
02.11.2017 Kadın Memurlar Meme Kanseri Hakkıda Bilgilendirildi
Kadın Memurlar Meme Kanseri Hakkıda Bilgilendirildi Özel Hayat Hastanesi tarafından İhsaniye Vergi Dairesi'nde çalışanlara yönelik meme kanseri bilgilendirme etkinliği düzenlendi.
02.11.2017 Basılgan:
Basılgan: "Kaygılı ve Stresli İnsanlar Daha Uzun Yaşıyor" İhsaniye Vergi Dairesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen etkinliğe; vergi dairesi çalışanları katılım sağladı.
24.10.2017 Menopoz Dünyanın Sonu Değil
Menopoz Dünyanın Sonu Değil Kadın Doğum Uzmanı Opr. Dr. Nigar Güler, menopozun dünyanın sonu olmadığını, hatta kişinin kendine önem vereceği bir dönem olduğunu söyledi.
23.10.2017 MARMARA İŞ ADAMLARI VE MÜTEAHHİTLER DERNEĞİYLE SÖZLEŞME İMZALANDI
MARMARA İŞ ADAMLARI VE MÜTEAHHİTLER DERNEĞİYLE SÖZLEŞME İMZALANDI Marmara İş Adamları ve Müteahhitler Derneği ve Hastanemiz arasında yapılan indirim sözleşmesi ile Marinder üyeleri hastanemizde indirimli olarak faydalanabilcektirler.