Site Dili : TR | EN
MENU

HAYAT ANLAMLI BİR ÇALIŞMAYA DAHA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Hayat Hastanesi, BUSMEK Beşevler Şubesi kursiyerlerinin yaptığı eserlerden oluşan serginin açılışını 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle gerçekleştirdi. Açılışta konuşan Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Özkul,“Hayatın her alanında beraber yürüdüğümüz; sevgi, emek, şefkat ve umutlarıyla değer katan kadınlarımız bizlerin en değerli varlıklarıdır” dedi.

Kadınların yalnızca 8 Mart’ta değil, her gün hatırlanması ve el üstünde tutulması gerektiğinin altını çizen Dr. Özkul, “En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların kahramanı olan siz kadınlarımızın yapabileceklerinin sınırı asla yoktur. Bu yüzden kadınlarımız yalnızca 8Mart’ta değil, her gün el üstünde tutulmalıdır” şeklinde konuştu.

BUSMEK kursiyerlerinin hazırlamış olduğu eserlerin ÖzelHayat Hastanesi’nde sergilenmesinden büyük mutluluk duyduklarını da ifade eden Dr. Özkul, bu işbirliğinden dolayı Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Numan Şeker’e teşekkür etti.

Kadına hak ettiği değeri veren ve her zaman el üstünde tutan bir gönül dünyasına sahip olduklarını ifade eden Numan Şeker ise, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladığını dile getirdi.


FOTO GALERİ