Site Dili : TR | EN
MENU

DENİZLİLİER HAYAT HASTANESİ’NDE KAHVALTIDA BULUŞTU

Hayat Hastanesi ve Bursa Denizlililer Derneği arasında imzalanan protokol kapsamında dernek üyeleri ve birinci derece yakınlarına, hastanede indirimli sağlık hizmeti uygulanacak.

Hayat Hastanesi toplantı salonunda kahvaltıyla gerçekleşen imza törenine Bursa Denizlililer Derneği Başkanı, üyeleri ve Hastanesi Yönetimi ile doktorları katıldı. Protokol kapsamında bilgiler veren Hayat Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Fatih Özkul, kurumlara yönelik yaptıkları protokoller kapsamında Bursa Denizlililer Derneği ile protokol gerçekleştirmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  

Bursa Denizlililer Derneği Başkanı Ender Beşparmakkaya; yaptığı açıklamada Bursa’mızda 40.yılında hizmet veren böyle yeni ve teknolojik kapsamı yüksek bir hastane ile dernek üyelerimizin faydalanacağı bir anlaşma imzalamaktan kıvanç duyuyorum. Sağlık hepimiz için en değerli hazine, Sağlığımızı korumak adına atmış olduğumuz bu imza çok önemli. Üyelerimize sağlamış oldukları indirimli sağlık hizmetinden dolayı hayat hastanesi yönetimine teşekkür ediyorum. " diye konuştu.

Bursa Denizlililer Derneği Yönetim Kurulu üyesi ve aynı zamanda Hayat Hastanesi Göz doktoru Op.Dr.Üzeyir Özlük” Sağlık olgusu dünyadaki en önemli şeylerden birisi, Hayat Hastanesi’nin Dernek üyelerimize bütün sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanabilmesi için yaptığı bu jeste ben de çok teşekkür ediyorum.” dedi. Programın sonunda Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Özkul ve Bursa Denizliler Derneği Başkanı Ender Beşparmakkaya ile sağlık protokolü imzalandı.FOTO GALERİ