Site Dili : TR | EN
MENU

ADLİYE ÇALIŞANLARINA İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMETİ


Bursa Adliyesi ve Hayat Hastanesi arasında “Hizmet Protokolü” imzalandı.

Hayat Hastanesi ve Bursa Adalet Sarayı arasında imzalanan protokol ile Hâkim, Savcı ve Adliye çalışanları ile birinci derece yakınları sağlık hizmetinden indirimli yararlanabilecek.

Özel Hayat Hastanesi ile imzalanan protokol kapsamında Bursa Adalet Sarayı çalışanları, hâkim ve savcılar ile birinci derece yakınları (eş, çocuk, anne, baba), hastanenin sunduğu hizmetlerden indirimle faydalanabilecek.

Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Özkul, Bursa Adalet Sarayı ile imzalanan protokolden duyduğu mutluluğu dile getirdi. İşbirliği protokolünün uzun yıllar boyu sürmesi temennisinde bulunan Özkul, adliye personelinin yoğun bir çalışma temposunda görevlerini yerine getirdiğini vurgulayarak, "iki kurum arasında imzalanan bu protokol ile adliye personeline ve ailelerine de hizmet sunacağız. İmzalamış olduğumuz protokolün hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi. Cumhuriyet Başsavcı Vekili Salih Şengöz de imzalanan protokol ile kendilerine sunulan imkanlardan dolayı teşekkürlerini iletti.


FOTO GALERİ